4 грудня ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» долучився до відзначення свята Дня Збройних Сил України. В інтерактивній бібліотеці для здобувачів освіти групи № 3118 був проведений урок мужності «На варті Вітчизни», під час якого учні мали змогу познайомитися з історією свята, дізнатися про сучасні Збройні Сили України – їх ціль і завдання. Переглянули відеоролики: «Перший зимовий похід армії УНР», «Збройні Сили України». До уваги учнів було представлено книжкову виставку «Люди епохи та герої сьогодення».
Також здобувачі освіти груп №2119,2619, 3118 взяли активну участь у інтелектуальному турнірі «Україна звитяжна». Мета та завдання даної гри – розширити кругозір учнів у царині військової історії України; дізнатися про видатних українських діячів, які залишили по собі слід в минулому завдяки славетним перемогам та полководницькому таланту; акцентувати увагу на прикладах героїзму різних поколінь українських військових; пригадати визначні військові події, які відбувалися на українських землях; повідомити цікаві факти про зброю, якою користувались українці в минулому; оптимально взаємодіяти в умовах інтерактивного та групового навчання; виховувати почуття патріотизму, національної гідності та вдячності співвітчизникам-героям за їх звитяжні подвиги в минулому і сучасності.
![ььььь](http://rpl.pp.ua/wp-content/uploads/2020/12/.jpg)
![изображение_viber_2020-12-04_14-22-23](http://rpl.pp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_14-22-23.jpg)
![изображение_viber_2020-12-04_14-22-14](http://rpl.pp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_14-22-14.jpg)
![555555](http://rpl.pp.ua/wp-content/uploads/2020/12/555555.jpg)