Тепло долонь і розуму, і серця я Україні милій віддаю

Вже традиційно  21 лютого  в Україні  та світі відзначається   Міжнародний день рідної мови.  Це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу, посіяти  у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови.

Саме з метою формування  почуття  національної гідності, віри  у творчі сили народу та узагальнення знань учнів з рідної  мови  21 лютого у ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» викладачем української мови Кириченко Л.В.  було проведено мовно-літературну  гру «Тепло долонь і розуму, і серця  я Україні милій віддаю»

Учні групи №1717 мали змогу позмагатися в різних конкурсах та обрати кращих знавців рідної мови.  Учням були запропоновані цікаві завдання та конкурси: «Розминка», «Музичний калейдоскоп» (впізнати назву поезії  та її автора за піснею), «Народ скаже, як зав’яже»( скласти прислів’я), «Секретна абетка» (за допомогою «абетки» розшифрувати  вислови про мову), «Кожне слово – це перлина» (дібрати синоніми до поданих слів),         «Будівничий» (з поданих морфем скласти слова).

Бібліотекарем Онищенко С.В. була підготовлена книжкова виставка «Мелодійна, ніжна, солов’їна – рідна мова»

Гра пройшла невимушено та весело, а учні відчули  належність до великого народу, якому дісталася у спадок від пращурів велична мова, якої не потрібно соромитися та зневажати.

DSCN4209 DSCN4213 DSCN4216