Прогресивний педагогічний досвід

24 лютого у ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» відбулася зустріч з кандидатом сільськогосподарських наук, викладачем Білоцерківського аграрного університету Коваленком Романом Володимировичем, який провів лекцію для педагогічних працівників та учнів ІІ та ІІІ курсів з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» на тему: «Впровадження елементів технологій точного землеробства в системі вирощування сільськогосподарських  культур».

Під час лекції він акцентував увагу на таких питаннях: неоднорідності  грунтового покриву: хімічного складу грунтів, складностей рельєфу, ступеня зволоженості, структури та текстури різних ділянок поля; неоднорідності стану рослин під час вегетації: темпи росту, рівень ураження шкідниками і хворобами; використанні можливостей глобальних навігаційних систем як елементу технологій точного землеробства та етапи впровадження в систему вирощування сільськогосподарських культур.

Досвід роботи Коваленка Р.В. вивчає та  впроваджує у навчально-виробничий процес методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання  з професій агропромислового комплексу.

IMG_20170224_094755